KANCELARIA VESTRA
TWOJE PRAWA NASZE ZAANGAŻOWANIE

O NAS

VESTRA: SKUTECZNI W WALCE O TWOJE PRAWA

Zaczynaliśmy jako mała kancelaria prawna z ambicjami. Dziś mamy na koncie ponad 10 lat pomocy ludziom i tysiące wygranych spraw.

Klienci każdego dnia przedstawiają nam sytuacje, które wydają się nie do przejścia. Przywracamy im wiarę w lepsze jutro, walcząc o należne prawa i udzielając merytorycznego wsparcia. 

VESTRA. Ponad 10 lat doświadczenia, tysiące zadowolonych klientów

Zespół kancelarii Vestra składa się z doświadczonych prawników i ekspertów, którzy stale poszerzają swoją wiedzę. Utworzyliśmy też wiele innych działów, m.in. od sprawnej obsługi klienta.

Zaangażowanie, ludzkie podejście i skuteczność sprawiły, że obecnie Vestra jest krajowym liderem w dziedzinie świadczeń pielęgnacyjnych. Pomimo sukcesów, nie spoczywamy na laurach. Stale się rozwijamy, dodajemy nowe usługi. Każda z nich jest odpowiedzią na problemy naszych klientów.

Profesjonalizm jest dla nas ważny, ale… to wciąż nie wszystko. W swoich działaniach na pierwszym miejscu stawiamy człowieka – jego historię i trudności, z jakimi się mierzy. Chcemy być silnym i zaufanym sojusznikiem w walce o jego prawa.

Bezpłatna Porada

0 +

Pomogliśmy ponad 10 000 klientów uzyskać ekstra pieniądze.

0

Nasz obszar działalności obejmuje 16 województw czyli cała Polskę.

0 +

Każdego dnia udzielamy ponad 100 porad aby pomagać wam z różnymi przeciwnościami.

Meet our
experts

OUR TEAM

Zespół ekspertów
z ponad 10 letnim doświadczeniem

DLACZEGO MY?

NASZA NAJLEPSZA WIZYTÓWKA
TO WASZE ZADOWOLONE OPINIE

ZADOWOLENI KLIENCI